Darmowa dostawa od 99 zł!    Szybka wysyłka!

O nas

Elpie Sp. z o.o. to przyjazna elektryka. Jesteśmy przedsiębiorstwem łączącym wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym podejściem do biznesu. Działamy i rozwijamy się w sposób zrównoważony – kluczowe jest dla nas zapewnienie wysokiej jakości i pełnej satysfakcji naszym Klientom, ale nie zapominamy również o potrzebach naszych pracowników i o środowisku, w którym funkcjonujemy.

Historia Elpie sp. z o. o. sięga lat 50 ubiegłego wieku.  Od tego czasu pracowały z nami setki osób na wszystkich szczeblach działalności - od monterów przez administrację po kadrę kierowniczą. Mamy świadomość, że nowi pracownicy gwarantują zapał i świeże spojrzenie, starsi stażem wykorzystują na co dzień swoją wiedzę i doświadczenie, dlatego nie ma dla nas problemów, istnieją tylko wyzwania, które  pokonujemy każdego dnia.

Podstawą pozycji Elpie są dwa główne działy – wykonawstwo i sprzedaż hurtowa – które są rozwinięte na tyle dobrze, że mogą funkcjonować samodzielnie, ale ich synergia pozwala na działanie w większej skali, co przynosi wymierne korzyści zarówno naszym Klientom jak i przedsiębiorstwu.
Dodatkowo dzięki efektowi skali, możemy sobie pozwolić na posiadanie wyspecjalizowanych komórek, wspierających pracę działów sprzedaży hurtowej i wykonawstwa, co zwiększa naszą efektywność i wzmacnia naszą pozycję konkurencyjną.

Zdajemy sobie sprawę, że realizowane przez nas różnorodne projekty i ich efekty mają wpływ na funkcjonowanie wszystkich wokół. Staramy się, aby nasze prace przebiegały maksymalnie sprawnie i szybko, i przy minimalnej ingerencji w środowisko naturalne. Jesteśmy również bardzo elastyczni – reagujemy na zmiany w gospodarce, branży i technologii, aby utrzymywać najwyższą jakość świadczonych usług i oferowanych towarów.

Gwarantujemy wykonywanie prac zgodnie z projektami, przy zastosowaniu materiałów i sprzętu najwyższej klasy w przystępnych cenach, aby podnosić jakość infrastruktury energetycznej.

Najważniejsze są dla nas zaufanie Klientów i długoterminowe relacje biznesowe, dlatego też realizujemy zobowiązania gwarancyjne przez cały okres uzgodniony w umowie.

Podsumowując: mamy doświadczenie, mamy możliwości, mamy motywację i, co najważniejsze, w Elpie Działamy z Energią!